Witamy w Neoplex - polskiej firmie produkującej reklamy przestrzenne

Godziny otwarcia: Pn - Pt 8:00 - 19:00 Telefon : 604 491 720

O nas.

Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?

Jesteśmy polskim producentem kasetonów reklamowych z wieloletnim doświadczeniem.

Nasza firma działa już blisko 30 lat. Dzięki wcześniejszemu doświadczeniu ślusarskiemu, nasza działalność w zakresie produkcji kasetonów reklamowych
i konstrukcji z aluminium stoi na najwyższym poziomie rzemiosła. Możemy pochwalić się bogatym parkiem maszynowym, wieloma piłami, w tym ukośnymi, dostosowanymi stricte do naszej produkcji. Wysoka jakość spawalnicza w naszych produktach zapewnia znakomitą wytrzymałość i estetykę. W naszej historii zajmowaliśmy się produkcją detali, a także statywów muzycznych. Decydując się na nasze usługi masz pewność, że zostaniesz obsłużony fachowo, z cennym doradctwem i należytą starannością.

Obsługujemy klientów indywidualnych i agencje reklamowe, dla których proponujemy dogodne warunki hurtowe.
Zapraszamy do kontaktu i obiecujemy, że nie będziesz żałować!

Zaufało nam wielu klientów

Obsłużyliśmy już setki klientów, a w ich gronie znajdują się m.in. sieć sklepów Biedronka, klub piłkarski Lech Poznań czy kantory ICE Currency Exchange i Money. Dołącz do zadowolonych przedsiębierców, którzy zaufali nam i zdecydowali się na nasze usługi. Nie zawiedziemy!

Nasza specjalność - kasetony reklamowe.

Zajmujemy się produkcją kasetonów reklamowych od ponad 10 lat. Nasze wcześniejsze doświadczenie ślusarskie pomaga nam osiągać wysoką jakość produkcji, cechującej się nienaganną estetyką wykonania, połączeń i spawów, jak również wysoką wytrzymałością. Standardowo pracujemy na profilach aluminiowych (dowolne wymiary), z użyciem energooszczędnego oświetlenia typu LED i plexi foliowanymi i drukowanymi. Jesteśmy gotowi wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty!

Litery przestrzenne 3D

Nowoczesny front siedziby Twojej firmy to przede wszystkim jasny komunikat do kogo należy budynek. Najlepiej do tego nadają się oczywiście litery przestrzenne 3D, sugerowane z opcją podświetlenia. Estetyka połączona z praktycznością!

Tworzymy konstrukcje na zamówienie.

Jesteśmy gotowi wykonać najbardziej nietypowe projekty dla Twojej firmy! Szyldy, pylony, nawet meble biurowe jak szafy, biurka czy ścianki działowe. Doradzimy w wyborze materiałów, przygotujemy projekty i wykonamy wszystko od A do Z. Dla nas nie istnieje hasło "nie da się"!

Zaprojektujemy grafikę dla Twojej firmy.

Każdy szyld reklamowy musi mieć wysokiej jakości grafikę. Projektujemy banery, ulotki, wizytówki, strony internetowe, katalogi, loga, identyfikacje wizualne. Zrobimy nawet zdjęcia Twojej firmy, dzięki czemu zaprezentujesz się jeszcze lepiej. Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie, a przede wszystkim spójność wizualna - niczym garnitur dla Twojej firmy!

Spawanie TIG i usługi cięcia.

Od kilkunastu lat zajmujemy się również spawaniem. Jest nam ono niezbędne w codziennej pracy, przyjmujemy zatem również usługi spawania różnych elementów, głównie aluminium i kwasówka. Wysoka jakość spawów, zero fuszerki i spalonego materiału. Nasz park maszynowy wyposażony jest w również kilka stanowisk do cięcia, m.in. w piłę ukośną, na którą również przyjmujemy zlecenia.