O NAS

Jesteśmy firmą prywatną istniejącą od 1992 roku. Od czterech lat działamy jako producent kasetonów reklamowych aluminiowych. Posiadane maszyny pozwalają nam wykonywać kasetony dowolnych kształtów i rozmiarów.

Do podświetlenia kasetonów stosujemy świetlówki lub diody Led o ciekawym kształcie.

Wykonywanie reklam jest naszą główną specjalizacją i branżą produkcyjną. Kasetony reklamowe produkujemy w różnych kształtach i wymiarach. Reklamy zewnętrzne tego typu są dobrze widoczne nawet z sporej odległości.

Kasetony dwustronne wykonujemy jako indywidualne formy na zamówienie klienta.
Jako producent reklam pragnę przedstawić Państwu zakres naszych usług.

W zależności od Państwa potrzeb i możliwości finansowych możliwe jest łączenie różnych technologii i zastosowanie do nich materiałów.Podstawowym zadaniem naszej firmy jest produkcja kasetonów dla agencji reklamowych. Chcąc sprostać wymaganiom rynku staramy się obsługiwać naszych klientów w sposób kompleksowy.

Kaseton dwustronny wykonany jest z ramy aluminiowej o szerokości 140 mm, skręcony i pospawany.Może być polakierowana proszkowo na dowolny kolor RAL.

Cała konstrukcja kasetonu w zależności od wymagań Klienta jest wykonywania w/g określonej technologii, my jako producent reklam zapewniamy najwyższą jakość usług. Nasze produkty są wykonywane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.