Witamy w Neoplex - polskiej firmie produkującej reklamy przestrzenne

Godziny otwarcia: Pn - Pt 8:00 - 19:00 Telefon : 604 491 720

Nasza oferta

Co robimy?

Kasetony reklamowe

Specjalizujemy się w tej formie reklamy zewnętrznej. Od dziesięcioleci szyldy witają klientów w siedzibach firm, sklepach, zakładach usługowych. To wizytówka i kierunkowskaz jednocześnie. Zadbaj o to by przykuwał oko wizualnie i wytrzymał wiele lat!

Litery przestrzenne 3D

Od kilku lat ta forma reklamy zewnętrznej przechodzi prawdziwy renesans. Prosta, ale szalenie estetyczna i prestiżowa. Wybierz tą opcję, jeśli uważasz że Twoja marka istnieje już wiele lat i jest odpowiednio silna by przyciągać klientów samym logo i nazwą.

Konstrukcje reklamowe i biurowe

Istnieje wiele opcji reklamy zewnętrznej czy przestrzennej. Jesteśmy gotowi wykonać dla Ciebie wszystkie, jak również elementów wyposażenia biura i magazynu.

Spawanie TIG

Spawanie to nieodzwony element każdej konstrukcji z metalu, również z aluminium. Zapewnia stabilność formy i wytrzymałość na uszkodzenia. Mamy wieloletnie doświadczenie, a jakość naszych spawów jest na najwyższym poziomie.

Usługi cięcia

Możesz zlecić nam cięcie dowolnym elementów aluminiowych - profili, rur, płaskowników. Precyzyjne piły, również ukośne, zapewnią perfekcyjne cięcia.

Grafika komputerowa

Każdy szyld reklamowy musi mieć wysokiej jakości grafikę. Projektujemy banery, ulotki, wizytówki, strony internetowe, katalogi, loga, identyfikacje wizualne. Zrobimy nawet zdjęcia Twojej firmy, dzięki czemu zaprezentujesz się jeszcze lepiej. Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie, a przede wszystkim spójność wizualna - niczym garnitur dla Twojej firmy!

Jeśli masz pytania odnośnie grafiki dla Twojej firmy pisz na grafika@neoplex.pl lub dzwoń na 728 777 050

Od projektu do wykonania

Każdy dobry produkt zaczyna się od dobrego projektu. Przygotujemy grafikę, zaprojektujemy kształt i styl reklamy. Włożymy całe swoje doświadczenie i precyzję w wykonanie jej dla Ciebie, tak jakbyśmy robili ją dla nas samych.

Produkujemy na zamówienie

Jesteśmy gotowi podjąć się każdego zlecenia. Jeśli masz jakiś pomysł, nie wiesz jak go wykonać, przyjdź z nim do nas. Obiecujemy, że dołożymy starań by Ci pomóc!

Z czego składa się
kaseton reklamowy:

Profil aluminiowy

Oferujemy trzy szerokości profili:
10 cm, 14 cm, 18 cm

Oświetlenie LED

Energooszczędne, żywotne, o dobrej sprawności świetlnej. Ładne, wytrzymałe i eko - zalety oświetlenia LED trudno przyćmić!

Pleksa z wydrukiem

Oferujemy pleksę z wydrukiem na folii lub nadrukiem bezpośrednim w wysokiej rozdzielczości.

Lakier proszkowy w kolorze z palety RAL

Wysoka odporność lakierów proszkowych w połączeniu z szeroką paletą kolorystyczną RAL to idealna kombinacja dla wykończenia kasetonów reklamowych.

Gwarancja na diody

Wybierając diody wyższej jakości (do czego zachęcamy) otrzymujesz na nie gwarancję!

Projekt graficzny

Zaprojektujemy dla Ciebie grafikę do kasetonu. Oryginalną, wysokiej klasy i trafną w odbiorze. Po więcej pisz na reklama@neoplex.pl lub dzwoń 728 777 050

Zamów już teraz

tel. 604 491 720